Повітряна куля

Це захоплююча прогулянка на висоті пташиного польоту, наповнена незрівнянними відчуттями і масою позитивних емоцій. Це мрія, яку ми допоможемо втілити в реальність. Польоти на повітряній кулі в Східниці це можливість піднятися в небо в місцях неймовірної краси національного парку “Сколівські Бескиди” долини р. Стрий, Карпатської Швейцарії і відчути всю велич гір.

Це найкращий подарунок для ваших коханих, близьких та друзів !!!

Екстремальні поїздки на позашляховиках

Пропонуємо ексклюзивні поїздки на позашляховиках карпатським гірськими схилами, високими скелями, місцевими водоспадами, річками. Вас чекає насичений відпочинок сповнений несподіванок з незабутніми емоціями. Не забудьте зафіксувати на фото неймовірні, мальовничі місця Карпатської Швейцарії та Сколівських Бескидів.

Квадроцикли

Поїздка на потужних квадроциклах по гірських схилах додасть порцію адреналіну в Ваш відпочинок. Маршрути, що пролягають повз круті вершини заповідника «Сколівські Бескиди», уздовж річки Стрий, залишать приємні враження і позитивні емоції.

День народження

День народження – це радісна подія і найочікуваніший день. Ми допоможемо Вам в святковому оформленні номера, замовленні святкового торта, квітів, повітряних кульок …

Ми зробимо все, щоб Ваше свято стало особливим і незабутнім.