Щоб провести відпочинок у Східниці та оздоровитися цілющою водою гості приїжджають  сюди з усієї Європи. У нашому селищі є близько 38 мінеральних джерел.

«Андроповський» називають джерела мінеральних вод № 25 і 26, які розташовані поруч на узліссі неподалік від санаторію «Зелений бір». Дану лікувальну воду зазвичай застосовують для лікування урологічних захворювань. Наприклад, вода з джерела № 25 застосовується при гепатитах, холециститах, в післяопераційний період. Вода з джерела № 26 призначається при хронічному захворюванні нирок. Назва джерела пов`язане з ім`ям радянського генсека Ю. Андропова, якому цю воду щодня доставляли для лікування до Москви. Хочеться відзначити, що Східниця – це дивовижне місце для відпочинку. Тут можна поправити своє здоров`я, насолодитися приголомшливими пейзажами Карпат і українським колоритом. У будь-який час року ви знайдете собі заняття до душі і будете зачаровані цим гірським краєм.

Нагадаємо,що в готелі Kyivska Russ Resort Medical&Spa є власний бювет мінеральних вод (9 джерел),серед яких також є 25-26!