1 номер Дорослі : 1 , Діти : 0
1 номер
Дорослі
- +
Діти
- +
Вік дітей

Готель Київська Русь у Східниці.
Кращий готель в Карпатах

Елегантний, сучасний готель Київська Русь що входить до переліку кращих готелів України, знаходиться в Карпатах, в Східниці, самому знаменитому лікувальному курорті Західної України. Відпочинок та лікування в Карпатах у Східниці відрізняється від інших курортів завдяки своїй неповторній природі та мінеральним водам з різними цілющими властивостями. Готель «Kyivska Russ Resort Medical & Spa» в Східниці входить до рейтингу топ-готелів України та зможе створити умови для чудового відпочинку, в поєднанні з оздоровленням, лікуванням та спа процедурами. Головною відмінністю готелю є персональний підхід до всіх своїх клієнтів, будь-якого віку. Важливий і кваліфікований персонал, із задоволенням допоможе у вирішенні будь-яких питань, постарається зробити Ваш відпочинок в Східниці максимально комфортним. Готельні номери укомплектовані всім необхідним, а приємний інтер’єр допоможе насолодитися відпочинком в повній мірі. Готель «Kyivska Russ Resort Medical&Spa» в Карпатах, у Східниці, має хорошу інфраструктуру, яка включає лікувальний центр, басейн, сауну і спа. Він відмінно підійде не тільки для оздоровлення, а й для ділових конференцій, сімейного відпочинку або просто романтичних вихідних. Плануючи свій відпочинок в Карпатах та обираючи готель в Східниці, зупиніться в «Kyivska Russ Resort Medical & Spa», пориньте у світ затишку і краси.
Якщо обирати з топ готелів на курорті Східниця, зверніть увагу на комфортний готель Київська Русь. Цей готель по праву займає верхні позиції в рейтингах, відповідає всім вимогам, які гості пред’являють до віп готелів взагалі, а також до поняття топ готель в Карпатах у Східниці – зокрема.
Виникає закономірне питання: чи може топ готель працювати без спа салону та басейну? Звичайно, ні! У готелі віп категорії зі списку топ готелів карпатського курорту обов’язково повинен бути передбачений відпочинок з бассйном і різні спа процедури. Для того, щоб ваш відпочинок в Східниці став незабутнім, обирайте топ готель Київська Русь з басейном та спа.
Відпочинок в Карпатах в поєднанні з оздоровленням та культурним дозвіллям – краще, що ви можете отримати для своєї сім’ї та дітей. Сам повітря в цій місцевості має оздоровчі властивості, а медичний центр комплексу Київська Русь, оснащений сучасним обладнанням та медичними технологіями забезпечить повний спектр послуг і процедур для зміцнення вашого здоров’я. Всі процедури проводяться під контролем кваліфікованих, досвідчених лікарів що відповідає статусу “Кращий готель в Карпатах” та рейтингу “Кращі спа готелі України”