Decor 19

Почніть лікування в Східниці – продовжуйте в Києві!

Так-так,ми пропонуємо проходити курс послуг не перериваючи процесу, адже це дуже важливо!Ви можете розпочати оздоровлення в нашому лікувально – оздоровчому комплексі в Східниці і без проблем продовжити його в центрі фізіотерапії в Києві або ж навпаки!Пропонуємо програмні медичні тури,медичні програми та широкий спектр послуг.А також висококваліфікованих лікарів з багаторічним стажем та безцінним досвідом в лікуванні, реабілітації та оздоровленні.Нам дуже імпонує вислів “Лише в комплексі”.Так саме комплексний підхід та дотримання рекомендацій допоможуть нам і вам, дорогі гості, отримати результат, адже Ваше здоров’я – наше основне завдання!
В продовження Вашого оздоровлення даруємо знижку 20% від приймаючої сторони, як приємний бонус за довіру найціннішого – вашого здоров’я!
🩺⚕️Програмні медичні тури від Медичного центру – Східниця та Центру фізіотерапії «Київська Русь – Київ» @kyiv.krmedical
🩺⚕️Програмні тури від 5 днів!
Це унікальний підхід до оздоровлення та відпочинку: сучасні, унікальні медичні програми лікування,оздоровлення та реабілітації розроблені нашими спеціалістами згідно європейських стандартів та безцінного досвіду наших фахівців!
💧Сучасне діагностичне обладнання, прогресивні методики лікування та кваліфікований персонал допоможуть позбутися багатьох проблем зі здоров’ям, відчути себе оздоровленими та енергійним. З нашою допомогою ви зміцните імунітет, наберетеся сил та отримаєте від відпочинку не тільки задоволення, але й користь.
🙏Почніть лікування в Східниці – продовжуйте в Києві!Адже так важливо отриманий результат зафіксувати вдома і продовжувати насолоджуватися якісним рівнем життя та здоров’я!
Спеціалісти наших медичних центрів це постійний супровід нагляд,контроль та корекція лікування лікарем протягом усього перебування . Можливість отримати першу медичну допомогу 24/7,
Єдині центри де кожен напрямок профілактики і лікування має свій замкнутий цикл маршруту пацієнта з гарантованим результатом .

вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
+38 (050) 371-94-24
+38 (03248) 4 89 05

🏠М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373