Decor 19

Готель Kyivska Russ Resort Medical&Spa в Східниці впевнено вважається одним з кращих готелей в Українського Прикарпаття!
МИ ПОПІКЛУВАЛИСЬ ПРО ВАШ МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ

Готельний комплекс Kyivska Russ Resort Medical & Spa надає для відпочинку затишні просторі номери, оснащені усіма зручностями, а також повний спектр послуг сучасного медичного центру,ресторан та зручну інфраструктуру!
Та для наших гостей пропонуємо СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ, в яких кожен зможе знайти та обрати для себе найкращий варіант!
• Гарячий номер – знижка на проживання 30%
 Спеціальна пропозиція “Іменинник”
-35% знижку на проживання за 30 днів до дня народження та 30 днів після не лише для наших постійних гостей,а і для тих,хто планує відпочити у нас вперше!
• “МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР – СХІДНИЦЯ»– доступна якість медицини!
• -40% знижка на всі медичні програми,якими володіє найбільший медичний центр в регіоні! І особливим бонусом для наших пацієнтів стане те, що акція сумується з картами лояльності «Медичного центру – Східниця»
• -30% знижка на ексклюзивну,єдину в регіоні програму детоксикації – Терапію Майєра! Пропозиція сумується з картами лояльності «Медичного центру – Східниця»
• Ранній заїзд або пізній виїзд у подарунок!!
При бронюванні від 7 діб отримайте ранній заїзд або пізній виїзд на вибір у подарунок (без збереження харчування)!Акційна пропозиція сумується з дисконтними картами гостей
• Вигідне бронювання!
При бронюванні від 10 діб отримайте апгрейд номеру у подарунок!Бронюйте номер нижчої категорії- отримайте проживання в номері категорії вище! (за умови наявності вільних номерів). Акційна пропозиція сумується з дисконтними картами гостей!

• Відпочинок з собаками!
При бронюванні номеру від 5 діб – проживання з собаками безкоштовно у дозволених номерах (собаки до 10 кг). Менше 15 діб – 500 грн в добу! При передчасному виїзді, якщо фактичний термін перебування менше 5 діб – проводиться оплата за собаку. Акційна пропозиція сумується з дисконтними картами гостей!
• З турботою про діток!
Проживання діток до 12 років безкоштовно,без збереження харчування. Акційна пропозиція сумується з дисконтними картами гостей
• МОЛОДЯТА
Для Вас знижка на проживання 20%!За 30 днів до такої події та за 30 днів після!
• Щасливі разом
Відзначте річницю весілля в атмосфері затишного готелю. В Цей день для Вас знижка на проживання 20% …За 30 днів до такої події та за 30 днів після!
Всі наші акційні пропозиції сумуються з готельними картами лояльності гостей!
+38 (067) 656-89-55
+38 (095) 414-33-44
+38 (03248) 48-901
Email: booking@kyivskaruss.com.ua
Skype: kyivska.russ viber
Viber: +38 (095) 414-33-44 viber
Fax: +38(03248)48-900
Розташування: вулиця Тараса Шевченка, 2А, Східниця, Львівська область, 82391