Decor 19

• Kyivska Russ Resort Medical & Spa – це готель №1 для сімейного відпочинку в Східниці! Чому? Батьки можуть насолодитися неймовірним релаксом, при цьому відчувши чудову family-friendly атмосферу готелю! Чудовий дитячий клуб це підтверджує. Він не лише різноманітний, а й веселий! Це справжній рай для дітей, де акцент зроблено на розвиток Ваших малюків, гірками, дитячими настільними іграми. Для дітей у нас є батут, електронний баскетбол, дартс, аероігри, зона комп’ютерних ігор, електросамокати та велосипеди та багато іншого, щоб зайняти дітей на кілька годин. Поки батьки проходять медичні процедури чи відпочивають – діти розвиваються, веселяться та знайомляться з нами.

Літній бар – зона з коктейлями, морозивом, прохолодними напоями, вином, пивом, просіком.
• Літня тераса ресторану – Наш атмосферний ресторан у центрі комплексу з літньою терасою! Прекрасний літній майданчик чекає на Вас! Тут Ви можете насолодитися нашими ранніми сніданками, провести ділову зустріч, романтичну вечерю або просто відпочити після прогулянки неймовірними пейзажами. А ще – відсвяткувати невелику подію! Літня тераса ресторану користується величезною популярністю серед гостей – це ідеальне місце відпочинку в Kyivska Russ Resort Medical & Spa!
• Лаундж зона – після тренування чи процедур, активних прогулянок можна відпочити, поспілкуватися, перекусити. В окремому лобі зоні стоять столи та крісла, звучить релаксуюча музыка.
• Для любителів активного відпочинку – вуличний настільний теніс, вуличний більярд, дартс, оренда електросамокатів, велосипедів та палиць для скандинавської ходьби.