Тайський масажВерсія для друку

Традиційний тайський масаж тіла

Традиційний тайський масаж виконується в спеціальному одязі без використання масел, комбінуючи тиск і стиснення з легкої технікою розтягування в стилі йоги. Даний масаж пробуджує природні потоки енергії в тілі, підвищує м'язовий тонус, активізує нервові клітини мускулатури, сприяє їх відживленню. Ідеально підходить для людей, що ведуть малорухливий спосіб життя.

Виконується від кінчиків пальців ніг до маківки голови.

Оптимальна тривалість процедури для дорослої людини — 90 хв.

 

Гармонія і баланс

Ефективна комбінація традиційного тайського сухого масажу з рефлексогенним масажем ніг. Впливає на кістково-м'язову систему і енергетичні канали тіла, фізіологічно активні точки. Позитивно впливає на всі органи і системи організму. Оптимально балансує енергетичний стан організму, стабілізує фізичний комфорт, заряджає енергією, тонізує.

Виконується від кінчиків пальців ніг до маківки голови.

 

Тайський королівський масаж

Суха терапія тіла, виконується двома масажистами одночасно від кінчиків пальців на ногах до маківки голови. Завдяки розтяжкам і поворотам знімаються глибокі защемлення в хребті, настає розслаблення і з'являється нова гнучкість.

Дві масажистки одночасно працюють над різними частинами тіла, коли одна робить масаж ніг, друга в той же час працює з головою, це сприяє розслабленню і кращому відновленню організму.

 

Цілющий дотик (комплексна терапія)

 Дана техніка об'єднує в собі елементи аюрведи, йоги і традиційної китайської медицини. Розтягування, витягування і ритмічне дихання розігрівають організм, а застосування масел збагачують його і розслаблюють. Завдяки активізації лімфатичного потоку, посилення кровотоку у внутрішніх органах поліпшуються процеси виведення токсинів і шлаків з організму.

 

Цілющий дотик ІНТЕНСИВ (комплексна аромотерапія)

 Першим етапом техніки «інтенсив» є цілеспрямована робота з Вашим хребтом, шляхом зняття енергетичної блокади і затискачів мускулатури в усьому тілі. Втирання ароматичних масел, розминка проблемних ділянок з розігріваючою маззю, інгаляція - спрямовані в даній процедурі на повне розслаблення, при якому інтенсивніше проходять процеси регенерації та оздоровлення.

 

Традиційний тайський масаж тіла з аромомаслом

 Ефективна терапія, яка стимулює кров та лімфу, знижує набряклість і полегшує м'язову напругу, відновлює баланс у всьому організмі. Процедура включає загальний масаж всього тіла з ефірними маслами для повного розслаблення і пробудження гарного настрою.

 

Квітка лотоса

Традиційний масаж тіла з використанням ароматичних есенцій, складених на основі цілющих трав з тонізуючим чи розслаблюючим ефектом. Масляну суміш для масажу готують для кожного клієнта персонально, з огляду на його смаки та побажання. Процедура використовується для швидкого відновлення ресурсів організму, зняття напруги в м'язах. Позитивно впливає на функції шкіри, дихання і теплорегуляції.

 

Подвійна квітка лотоса

Традиційний масаж тіла з використанням ароматичних есенцій на основі олії, що виконується в чотири руки. Техніка масажу пробуджує свідомість, знімає внутрішню напругу, допомагає подолати поганий настрій і звільнитися від негативної енергії.

 

Морський прибій (антицелюлітний масаж)

 Спеціальна техніка виконання процедури покращує мікроциркуляцію крові в області сідниць, живота і стегон, спрямована на виведення шлаків, сприяє відтоку лімфи. Виконується з використанням олії або крему, без технічних пристосувань.

 Не болісно! Техніка включає в себе поплескування.

 

Зігріваючий терапевтичний масаж

 Традиційний тайський масаж тіла з використанням методик зігрівання в зонах, які потребують підвищеної уваги. Застосовується для розігрівання м'язів, підвищення їх скорочувальної здатності, еластичності і стійкості від травм, що буває особливо важливо при температурах, коли м'язи швидко охолоджуються. Використовуються гарячі рушники та спеціальний масажний крем.

 

Масаж голови і шиї

 Почуття тривоги, втома, головний біль - всі ці нездужання допоможе зняти масаж голови та шиї. Масаж, що комбінує плавну і інтенсивну техніки впливу на верхню частину спини, шию і волосяну частину голови, покращує кровопостачання, стан волосяного покриву, сприяє росту волосся.

 

Дихання Таїланду (масаж обличчя)

 Ритуал, що бере свої витоки з древніх цілющих практик. Відрізняється неймовірно дбайливим і благотворним впливом на шкіру, судини і м'язи обличчя, сприяє підтриманню його в хорошому стані. Позитивний вплив при масажі обумовлюється посиленням кровообігу, припливу крові до поверхневих шарів шкіри, завдяки чому відбувається покращення живлення її тканин - розгладжуються зморшки. Колір обличчя стає більш свіжим і здоровим.

 

Божественний дотик (масаж обличчя з трав'яним набором)

 Процедура з використанням гарячих трав'яних компресів оздоровчого впливу (Тай Арома). Масаж створений для особливо чутливої шкіри, має на неї цілющий вплив завдяки стимуляції обмінних процесів, поліпшення циркуляції крові і лімфи, дарує їй пружність, а Вам неймовірне блаженство під час процедури. Розігріває, не можна після нього виходити на мороз.

 

Стан нірвани (масаж обличчя і голови)

 Процедура допоможе Вам поринути в стан легкої нірвани. Основні прийоми масажу - чергування м'яких кругових рухів з сильними натисканнями великими пальцями рук. При цьому опрацьовуються підборіддя, щоки, вуха, волосяна частина голови. Масаж покращує кровопостачання і живлення шкіри, надає їй гладкість і шовковистість, дарує Вам глибоке почуття спокою.

 

Традиційний тайський масаж ніг

 Масаж виконується від стоп до колін. Рефлексогенні зони та точки на ногах взаємопов'язані з кожним органом і залозою людського тіла. Через стопу відбувається вплив на внутрішні органи, автономну нервову систему, лімфатичну систему і енергетичні меридіани тіла. Дана процедура сприяє рухливості колін, розслабленню м'язів гомілок.

 

Ароматичний масаж ніг

 Виконується в техніці південної школи з використанням масажного масла і ароматичних есенцій на ваш вибір або за рекомендацією спеціаліста. Включає в себе масаж стоп, гомілок і стегон. Мета масажу полягає в розслабленні стоп і м'язів ніг, опрацюванні акупунктурних точок, енергетичних ліній і тим самим активізації циркуляції енергії по всьому тілу.

 

Можливе використання зігріваючого трав'яного набору до будь-якої з процедур.