Про готельВерсія для друку

Кращий відпочинок у Східниці - Готель Київська Русь Східниця Відпочинок в Східниці в готелі Київська Русь Наша рецепція зустріне Вас для відпочинок у Східниці

Відпочинок в Східниці в готелі «Київська Русь Східниця»

Мальовнича Східниця

Відомий бальнеологічний (водолікувальний) курорт Східниця розташований в Україні, у мальовничій долині на схилі Карпатських гір. Ще в 60-х роках минулого століття на території Східниці були виявлені джерела різних мінеральних вод. З тих пір відпочинок в Східниці набирає все більшої популярності, оскільки тут можна не тільки підлікуватися, а й вдосталь насолодитися красою карпатського ландшафту і свіжим гірським повітрям.

Відпочинок в Східниці унікальний тим, що порівняно невелика територія цього курорту об'єднує різні типи мінеральних лікувальних вод, серед яких значаться лужні, залізисті і слабомінералізовані. Завдяки такій різноманітності видів мінеральних вод відпочинок та лікування у Східниці принесуть користь при підвищеній або зниженій кислотності шлунку, цукровому діабеті, недокрів'ї та інших захворюваннях.

 

Готель «Київська Русь Східниця»

Санаторій Київська Русь у Східниці - Логотип Готель Київська Русь у Східниці

Наш чотиризірковий готель у Східниці буде радий зустріти вас у цьому чудовому і мальовничому куточку природи. Готель гармонійно поєднує в собі найвищий сервіс та лікувально-оздоровчий комплекс процедур, завдяки яким ви зможете істотно оздоровити свій організм. Медичний центр робить з нашого готелю справжній санаторій. До ваших послуг професійні лікарі, які проведуть комплексну діагностику і запропонують корисні поради та рекомендації щодо поліпшення самопочуття. Словом, наш санаторій надає всі умови для лікування за допомогою мінеральних вод з місцевих унікальних джерел. Виконуючи приписи лікарів і вживаючи воду відповідно до запропонованої схеми, ви скоро відчуєте значні поліпшення. Також наш готель пропонує новітнє медичне обладнання та різні медичні програми.

Відпочинок в Східниці дарує Вам Київська Русь Відпочинок в Східниці від Київської Русі

Не варто забувати і про красу навколо, оскільки готель «Київська Русь – Східниця» розташований далеко від цивілізації, в самому серці гірської природи. Тільки тут ви зможете повністю розслабитися, забути про плин часу, мирно прогулюватися по лісових стежках, з насолодою вдихати гірське повітря, просочений ароматами хвої і лісових трав, милуватися яскравими карпатськими краєвидами. Іншими словами, сама природа буде допомагати вам зцілитися. Сприятлива місцевість, де розташована наша готель, благотворно впливає на роботу кровоносної та дихальної систем, а також на центральну нервову систему.

Готелі Карпати - Київська Русь в Східниці Відпочинок в Східниці дарує Вам Київська Русь

Ось таким корисним і приємним буде для вас відпочинок у Східниці. Ціни на відпочинок настільки ж м'які, як і сам гірський клімат. Завдяки різним акціямта спеціальним пропозиціям вартість відпочинку значно скорочується.

Відпочивши у нас, ви не тільки поліпшите стан свого здоров'я. Ви також зарядитесь позитивними враженнями і приємними спогадами. Захоплюючі прогулянки карпатськими схилами в оточенні гірської природи, знайомство з дивовижними зразками місцевої флори і фауни, відвідування відомих місць залишаться в пам'яті надовго.

Ласкаво просимо в наш готель, де вас порадує приємний і корисний відпочинок в Східниці. Ціни вказані на нашому сайті.

Зелений відпочинок в Україні Екологічно чистий відпочинок у Східниці Готелі Східниці - Київська Русь

Готель Київська Русь в Східниці. Дворик Санаторій Київська Русь у Східниці. Дворик Готель Київська Русь в Східниці. Зона відпочинку 

 Готель Київська Русь в Східниці. ПарковкаКиївська Русь у Східниці. БасейнВид готелі Київська Русь у Східниці зовні