СПА та дозвілляВерсія для друку

Після активно проведеного дня, для повного релаксу та відпочинку душі і тіла, пропонуємо до Ваших послуг відмінно-натоплену сауну.

Фінська сауна - це сауна сухого жару, де повітря має низьку вологість (10-25%) і високу температуру (90-110 °). За характером впливу і структурі приміщення фінська сауна найбільш схожа на російську лазню. Саме слово САУНА фінського походження і означає закрите приміщення, що обігрівається грубкою з каменями, і побудовано з метою створення сухої жаркої лазні.

Відносно м'які температурні умови фінської сауни полегшують процеси терморегуляції і переносимість високих температур. Тому відвідування сауни рекомендують літнім людям, дітям і жінкам.

Для комфортного і безпечного відвідування фінської сауни рекомендується виконання декількох правил: перед відвідуванням необхідно прийняти душ і насухо витертися. Щоб не обпекти тіло, паритися в фінській сауні необхідно сидячи або лежачи, обов'язково використовуючи махровий рушник. Дихати потрібно відкритим ротом і якомога менше розмовляти. Паритися в сауні необхідно кількома заходами по 5-10 хвилин, після заходу - відпочинок, в проміжках між заходами - охолодження в басейні.

Фінська сауна корисна при частих простудних захворюваннях і для очищення організму від токсинів і шлаків. Також сауна дуже добре розслабляє, тому показана при стомлюваності і стресах.

Фінська сауна в готелі «Київська Русь» - це відмінне доповнення до активного відпочинку!

Інфрачервона сауна - в середині  встановлені спеціальні керамічні випромінювачі, які виділяють інфрачервоні теплові хвилі, що абсолютно безпечні для організму людини на відміну від рентгенівських, ультрафіолетових. Ці хвилі з користю проникають в тіло людини і передають велику кількість тепла ( до 80%) на значну глибину, помітно покращуючи загальний стан. Глибоке проникнення сприяє ефективному прогріванню м'язів, кісток і суглобів, прискорює кровообіг і виводить шлаки з організму. Регулярні півгодинні сеанси прогрівань знижують рівень холестерину в крові, позитирно позначається на нормалізації кров'яного тиску, покращують циркуляцію крові і постачання нею органів.

Якщо Ви хочете відчувати себе повним бадьорості і сил, та при цьому ще й отримати максимум задоволень, то рекомендуємо Вам неодмінно скористатися сауною.

З легким паром!